article

A A

Kamery na stokach w Karpaczu

kamery na stokach,  kamery na stokach narciarskich,  warunki narciarskie w karpaczu,  kamery na stoku,  stoki narciarskie kamery,  narty w karpaczu

Na dobre rozpoczął się sezon ferii. Nie ma lepszego sposobu na zimowy wypoczynek niż wyjazd na narty, dlatego wiele osób wybiera Karpacz. Jednak aby nie zawieźć się na panujących warunkach, warto przed wyjazdem sprawdzić kamery na stokach narciarskich w Karpaczu!

Narty w Karpaczu to świetny sposób na zimowy wypoczynek. Doskonale odnajdą się tutaj nawet początkujący narciarze. Mogą oni doskonalić swoje umiejętności na kilkunastu stokach narciarskich. Do dyspozycji wielbicieli białego szaleństwa oddano wyciągi orczykowe i talerzykowe. Są one rozlokowane w różnych częściach miasta, więc łatwo dostać się z miejsca na miejsce.

 

Chcesz zobaczyć największą atrakcję Karpacza w zimowej odsłonie? Wejdź: Karpacz, Świątynia Wang

Aktualne warunki narciarskie w Karpaczu są bardzo dobre. Na trasach leży zmrożony śnieg, którego pokrywa sięga 80 centymetrów grubości. Temperatura wynosi około 2 stopnie Celsjusza, a w najbliższych dniach planowane są jeszcze opady białego puchu.

Przekonaj się jak wyglądają stoki w Karpaczu, wejdź: Karpacz, Stok narciarski Pod Wangiem

Aby z całą pewnością określić czy narty w Karpaczu to dobry pomysł, warto skorzystać z kamerek on-line. Kamery na stokach pokazują czy trasy są dobrze przygotowane oraz ilu amatorów białego szaleństwa aktualnie się na nich znajduje. Obraz odświeżany jest co kilkanaście bądź kilkadziesiąt sekund, zatem zawsze będziemy na bieżąco!

Zobacz też obrazy z kamer w innnych narciarskich kurortach, wejdź:
Kamery Ustroń

Kamery Wisła
Kamery Zakopane

avatar

akceptuję regulamin

avatar

Tobiasz Pawelec - Karpacz 2014-02-24 11:40 (użytkownik niezalogowany IP: 31.61.19...)

Jest jeszcze kamera na stoku Karpatka I i II:
http://karpatka-ski.pl/kamera.htm

Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnio komentowane

Korki na zakopiance - jak ich uniknąć? 2015-01-07 12:20:00 Panie Michale, mapki wszystkich wariantów znajdzie Pan w gal ...