Aktualne warunki na Kasprowym Wierchu

Udostępnij Skomentuj (1)

Sezon narciarski w pełni! Aktualne warunki na Kasprowym Wierchu na pewno nie zawiodą wielbicieli białego szaleństwa. Wyciągi pracują pełną parą, otwarta jest również większość tras zjazdowych. O tym jak wyglądają, możecie przekonać się dzięki widokom z kamer!

Warunki na Kasprowym Wierchu, na 22 stycznia 2013, określane są jako dobre oraz bardzo dobre. Trasy zjazdowe pokryte są zmrożonym śniegiem, którego grubość liczy od 20 do 99 centymetrów. Odczuwalna temperatura to około minus 2 stopnie Celsjusza.

Sprawdź widok na Kasprowy! Zobacz: Kamera Kasprowy Wierch

Osoby, które wybierają się na narty na Kasprowy Wierch poszusują na trasie Goryczkowa, Gąsienicowa oraz nartostradzie o długości 3500 metrów od Kuźnic przez Goryczkową. Na dwóch pierwszych trasach narciarskich na pewno pojeżdżą bardziej doświadczeni narciarze. Ze względu na warunki śniegowe zostały one oznaczone kolorem czarnym. Nieco łatwiej jeździ się na nartostradzie.

Po całym dniu spędzonym na nartach, zapraszamy na Krupówki. Zobacz jak aktualnie wygląda to miejsce, wejdź: Kamera Krupówki

Uruchomione są także wszystkie wyciągi: kolejka linowa na Kasprowy Wierch oraz kolejki krzesełkowe w Kotle Goryczkowym i Gąsienicowym. Kolej Gąsienicowa jest zdecydowanie najszybsza - ma czteroosobowy wyciąg, czas jazdy to 8 minut, a przepustowość wynosi 2400 os/h. Z kolei Goryczkowa ma wyciąg dwuosobowy i czas jazdy to kwadrans.

 

Sprawdź jak wygląda hala Gąsienicowa, wejdź: Kamera Kasprowy Wierch, hala Gąsienicowa

Zobacz także

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (1)

  • piotr danielak
    Kamera:

    od kiedy warunki narciarskie sprzed roku są aktualnymi?