Czas przejazdu Kraków - Zakopane

Udostępnij Skomentuj

Każdy, kto chociaż raz jechał popularną trasą z Krakowa do Zakopanego, wie, jak ważna jest świadomość, gdzie kierowcy będą zmuszeni stać w korkach. Teraz bez przeszkód można sprawdzić czas przejazdu Kraków – Zakopane w internecie! Wystarczy skorzystać z systemu, informującego o aktualnych warunkach jazdy na Zakopiance.

Kierowcy korzystający z przejazdów trasą Kraków - Zakopane wiedzą, że szczególnie przed wolnymi dniami powinni przygotować się na korki. Wypoczynek w Tatrach jest bardzo relaksujący, jednak sam dojazd może zestresować nawet największego stoika.

Sprawdź za pośrednictwem kamer, jak przedstawia się sytuacja w Zakopanem, zobacz: Kamery w Zakopanem

Z tego względu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowała system „Czas przejazdu na odcinku Kraków – Myślenice – Rabka-Zdrój – Nowy Targ – Zakopane”. Został on stworzony, by informować kierowców o aktualnych warunkach jazdy na popularnej Zakopiance. Usprawnić korzystanie z trasy mają kamery internetowe – ale nie tylko.

Zadaniem systemu jest przede wszystkim dokonywanie pomiarów natężenia ruchu na trasie oraz obliczanie czasu przejazdu. Informacje te kierowcy widzą na tablicach rozmieszczonych wzdłuż jezdni.

Co robić, gdy podczas jazdy kierowcy natrafią na korek na zakopiance? Proponujemy skorzystanie ze sprawdzonego objazdu! Aby poznać możliwości uniknięcia korków, wejdź i zobacz: Korki na zakopiance - jak ich uniknąć?

System to także duże udogodnienie dla internautów, którzy, jeszcze przed udaniem się w podróż do Zakopanego, mogą szybko sprawdzić aktualną sytuację na Zakopiance. Ułatwia to zakładka „Ruch na drodze”, gdzie prezentowana jest sytuacja na poszczególnych odcinkach trasy. Kierowcy mogą zobaczyć treści wyświetlane na tablicach, podejrzeć obraz z kamer internetowych i – co najważniejsze – dokładnie określić czas przejazdu i prędkość.

Zobacz czas przejazdu Kraków – Zakopane za pośrednictwem strony www.nadrodze.info

Zobacz także

Dodaj komentarz

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej