Kamera Częstochowa, Jasna Góra

Zobacz na żywo
Udostępnij Skomentuj jasnagora.pl/pl/media/na-zy...

Obraz na żywo z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

Pozostałe kamery w Częstochowie

Staś Nel
A ja myslałem że te kamerki są on line. Ale wygląda mi że nie bo tu śnieg a na tym osiedlu tego Rickemana czy jakoś tak(co to za osiedla)40 lat mieszkałem w tym pienknym miescie i nie wiem ,ale chyba słyszałem albo to tylko złudzenie .No i pozdrawiam znajomych.Pozdrawiam Ludka co zmienił ksywe chyba.
Katarzyna Lasocka Kati-Net
Częstochowa ta kamera ma adres-link bo zły podałam na skwer Orląt Lwowskich oto link do kamery Częstochowie jeszcze na żywo na skwer Orląt Lwowskich ponoć wkrótce ma być lepsza jakość obrazu! oto link do kamery - no nie da się tu wpisać ale szukajcie kamery jak w nazwie Częstochowa - Skwer Orląt Lwowskich

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (4337)

  • Ustroń to fajne, spokojne miasteczko. Mam nadzieję, że w lecie jest podobnie, bo szukam miejsca, gdzie w sezonie turystycznym, tzn. latem, nie ma za dużego tłoku...

  • Nad morzem znowu robi się pięknie! Chętnie wybrałabym się na spacer taką słoneczną plażą. Co z tego, że jest luty, już czuć wiosnę :)

  • Też słyszałam, że te olbrzymie maskotki, z którymi turyści robią zdjęcia mają zniknąć z Krupówek. Ciekawe, czy ten plan uda się zrealizować. Mam nadzieję, że tak, bo przecież do Zakopanego przyjeżdża się po to, by nacieszyć się atmosferą, a nie potykać co krok o jakieś stoiska z pamiątkami

  • Widok nie z tej ziemi ;) To aż dziwne, bo widoki z innych kamerek w górach są po prostu cudowne :D

  • W Szczawnicy straszne pustki, a przecież ferie jeszcze trwają :) Ja bym korzystała, jeśli bym mogła :D

  • Fajnie pospacerować sobie po Krupówkach. Podobno ma tam powstać Park Kulturowy, co oznacza, że mają zniknąć te wszystkie stoiska z chińskimi pamiątkami, a zostanie tylko oscypek i biały miś. Chciałabym to zobaczyć ;)

  • Co za słoneczko i jaka piękna pogoda! Zupełnie co innego niż ja mam za oknem. Patrząc na to ujęcie, można pomyśleć, że nad morzem jest przynajmniej ciepła wiosna. Super :)

  • Niezła mgiełka na Kotelnicy. W takich warunkach chyba bałbym się zjeżdżać. Sobie ufam, ale mam z tym kłopot jeśli chodzi o nieznanych ludzi na stoku ;)

  • Fajnie się zaczął poniedziałek w Karpaczu. Słoneczko, gdzieniegdzie jeszcze leży śnieg. Oby sytuacja na stokach była równie pomyślna :)

  • Kuba Kowalski

    To jest to! Roztocze! Najpiękniejsza część Polski! Wiem - Jestem z Roztocza! Pozdrawiam wszystkich z Józefowa :)

  • Kasia Kowalska

    Czy w Polanicy jest śnieg ??? Bardzo potrzebuję tej informacji. :)

  • Zastanawiam się, czemu tu tak pusto? Przecież idzie ocieplenie i już niedługo nie pojeździmy w ogóle na nartach! Mój plan na weekend to właśnie wyjazd na stok

  • Czy ktoś wie, kiedy tak standardowo rusza sezon żeglarski na Mazurach? Planuję pierwszy wyjazd na żagle i chciałabym wyjechać zaraz na początku sezonu, kiedy jeszcze nie ma tak dużo ludzi

  • Ja już dawno zapomniałem o zimie, a tu sezon jest w pełni :) Pozazdrościć śniegu i możliwości poszusowania na nartach :)

  • Fajny dzień na spacer po Parku Zdrojowym. To chyba jedno z niewielu miejsc w okolicy, gdzie jest ładnie niezależnie od pory roku :)

  • To chyba będzie najkrótszy sezon w historii kazimierskiego stoku. W sumie był otwarty jakoś od stycznia, a teraz zapowiadają znaczne ocieplenia, więc zegnaj zimo...

  • To chyba pierwszy raz, kiedy widzę tyle osób w Karpaczu na ulicy :) Zazdroszczę, że mogli sobie wyjechać z domu i z radością bym się zamieniła miejscami ;)

  • Na stoku śnieżek, w dolinie zielona trawka a do tego ten widok :) nie obraziłabym się jakby tak do majowego weekendu zostało.

  • ~Iza, kiedy nad morzem jest ładna pogoda, to nic więcej nie trzeba - tylko słońce, plaża i woda. Przynajmniej ja tak mam ;)

  • Do tej pory myślałam, że na Krupówkach można robić zdjęcia tylko z białym misiem. A tu proszę - cały zwierzyniec spaceruje po Zakopanem ;) Jakaś weekendowa impreza sie szykuje w górach?

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!